Już najwyższy czas zainstalować w domu pompę ciepła.

Centrum Pomp Ciepła NTS-ENERGY

NTS-ENERGY to renomowany i ceniony producent

nowoczesnych rewersyjnych pomp ciepła. Wieloletnia działalność tej marki zaowocowała licznymi udanymi realizacjami dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Przez ten czas przedsiębiorstwo NTS-ENERGY rozwijało swoją ofertę i dopasowywało ją do zmieniających się potrzeb odbiorców. Na początku swojej działalności, firma skupiła się na produkcji i instalacji pomp ciepła. Oferta zmieniała się na przestrzeni lat, obecnie obejmuje tworzenie kompleksowych instalacji grzewczych, systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła i instalacji sanitarnych. Firma NTS-ENERGY posiada polskie korzenie i wspiera rozwój krajowej przedsiębiorczości. Centrum produkcyjne funkcjonuje od 2013 roku pod Wrocławiem, co jest gwarancją najwyższej jakości wytwarzanych urządzeń i elementów instalacji.

Obecna działalność firmy skupia się wokół dostarczania nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych. NTS-ENERGY zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji: od kalkulacji i doradztwa po wykonanie kompletnej instalacji. Inwestor może liczyć na kompetentną i kompleksową obsługę już na etapie poszukiwania odpowiednich rozwiązań dla siebie. Wszystko to dzięki nowoczesnym systemom zarządzania, jakimi posługuje się przedsiębiorstwo NTS-ENERGY. Rozwiązania te pozwalają na dokonywanie szacunkowych kalkulacji kosztów wykonania instalacji. Dzięki temu wszystkie zainteresowane osoby mogą samodzielnie dokonać wyceny różnych wariantów usług i to bez wychodzenia z domu. Inwestor może skalkulować nie tylko koszt dostarczenia i instalacji określonej pompy ciepła, może również zażyczyć sobie kalkulacji całkowitego kosztu wykonania instalacji grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej. Kalkulator : (http://formularz.nts-energy.pl/

Aktualne Promocje:

promoPrzy podpisaniu umowy do końca grudnia 2016r. na montaż pompy ciepła Mitsubishi – klimatyzator Mitsubishi za “O” zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *